Konkurenční brokeři

Konkurenční brokeři proti Plus500?

Přestože Plus500 patří k jedněm z nejpřívětivějších brokerů na českém, ale i mezinárodním trhu, najdou se tací, kterým platforma nevyhovuje a rádi by našli jiného brokera, který by pro ně nabízel více možností.

Z našich zkušeností tvoří „slabou“ stránku Plus500 zejména platforma, která je pro pokročilé obchodníky omezená. Nenabízí možnost programovat si vlastní obchodní automaty, nenabízí možnost stahovat si vlastní indikátory a exekuce v ní není natolik blesková, jako například v Meta Trader 4 (bavíme se o rozdílu v rámci milisekund, stále se jedná o bleskovou platformu).

Z našeho pohledu se jeví jako rozumná konkurence k Plus500 společnost ETX Capital, která nabízí dokonce ještě více obchodních instrumentů, jak Plus500 – více, jak 5 000. Zároveň ETX Capital nabízí možnost obchodovat v Meta Trader 4, ale obsahuje i vlastní obchodní platformu Trader Pro, která funguje ve Webovém prohlížeči. Přestože u ETX Capital nemůže klient počítat s žádným úvodním bonusem, přidanou hodnotou je zde licence od britské FCA, díky které jsou vklady klientů pojištěny do 50 000 Liber.

ETX Captal

Náhled stránek ETX Capital

Recenze ETX Capital

Recenzi na ETX Capital si můžete přečíst zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *